Kivikuvand – oma ala meistrid

Foto: Väinu Rozental

Kivikuvand OÜ on tegutsenud aastast 2007 ning alustas eelkõige looduskivi müügi- ja paigaldusega. Omame partnereid Ukrainas, Hiinas, Soomes, Portugalis ja Poolas. Aastast 2012 töötame muinsuskaitseliste objektide renoveerimisega, litsentsi nr E555/2011. Siit loogilise jätkuna hakkasime mõned aastad hiljem tegelema üldehitusega. Kirjeldatud tegevusvaldkondades oleme tegevad tänini.

Toetame ja väärtustame kogukondi ning sporti – oleme toetanud erinevaid spordi- ja kultuurisündmusi. Oleme ka Jõgeva Spordiklubi Tähe pikaajaline toetaja.

Meeskond

Andrus Sibul

Hindan sõnapidamist, otsekohesust ja head huumorisoont, mis aitab alati. Viimane võib ka must olla. Püüan maksimaalselt ka ise antud väärtusi järgida.

andrus@kivikuvand.ee
+372 55 78 567

Marek Saksing

Koostöö, ausus ja heatahtlikkus on edu pant.

Meest sõnast, härga sarvest

Sõnapidamine on üks aluseid, et äriasjad toimiksid. Eesti on nii väike, et korra või kaks saad sikku mängida, aga siis sind ei võeta enam tõsiselt. Kes sõna peab, selle kliendibaas kasvab. 

Kui oleme kliendile midagi lubanud, siis, nui neljaks, me selle ka jutti ajame. Tegelikult tuleb sõna pidada mitte ainult äris, vaid igas suhtlemises. Meid on niimoodi kasvatatud, et tuleb sõnapidavalt käituda. Loe rohkem Äripäeva artiklist.

EESMÄRK 1

Olla kliendi jaoks professionaalne partner ja pakkuda parimat.

EESMÄRK 2

Tööde teostus peab olema tehtud vastavalt kokkulepitule.

EESMÄRK 3

Luua midagi, mis toob rahulolu kõigile osapooltele.

Visioon

Olla turul tunnustatud looduskivi pakkuja ning usaldusväärne ehitaja omal alal.

Missioon

Oleme loodsukivide tutvustamisel inimestele heaks teejuhiks, ehitusobjektil tegusaks partneriks, kelle peale saab kindel olla ja tulemus vastab kokkulepitule.