Firmast

Firma ülevaade

OÜ Kivikuvand loodud ettevõtlike inimeste poolt ehitusettevõte 2007. aasta sügisel. Meie eesmärk on tutvustada partneritele graniiti ja marmorit ning võimalikke erinevaid lahendusi ja kasutuskohti antud materjalidele.

Omame usaldusväärseid partnereid Soomes, Venemaal, Poolas ja Hiinas, kelle teadmised ning kogemus ulatub aastakümnete taha. Läbi erinevate tarnijate toome kliendini killukese ka konkreetse maa kultuurist, mis väljendub nende toodangus. Meie valikus on kokku 77 erinevat graniiti ja 20 erinevat marmorit.

Usume, et antud sortiment rahuldab ka kõige nõudlikuma partneri vajaduse.

Eesmärk

Eelkõige on eesmärgiks pakkuda projektipõhist terviklahendust, kus võivad esindatud olla vägagi erinevad tooted. Lisaks kivile on Kivikuvand OÜ-st võimalik konkreetsele projektile küsida hinda ka paigaldusele.

Pakume kliendile terviklahenduse kividetailist kuni valmis objektini, mis muudab olukorra tema jaoks kindlasti mugavamaks. Kvaliteetse paigalduse tarvis on mehed käinud meistrite käe all tööd õppimas-tegemas Venemaal ja Soomes. OÜ Kivikuvand kontor asub Kesk-Eestis, Jõgeval, Suur tn. 84a, 48306.

Samas on võimalus tutvuda graniidi ja marmori näidistega ning nende erinevate pinnatöötlustega, tellida graniidist tooteid eskiiside ja jooniste järgi just nii kuidas soovinud olete. Koostöös saame pakkuda kõiki osapooli rahuldava tulemuse.

Asume Jõgevamaal, kuid teguteme üle Eesti!

Eelkõige on eesmärgiks pakkuda projektipõhist terviklahendust, kus võivad esindatud olla vägagi erinevad tooted.

Lisaks kivile on Kivikuvand OÜ-st võimalik konkreetsele projektile küsida hinda ka paigaldusele.

Küsi infot või võta ühendust!